Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 7-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
02.02.2023
Spustili nový E shop
Přávě jsme rozběhli novou podobu našeho eshopu.  Nabízí nové možnosti, moderní vzhled a doufáme , že Vám usnadní nakupování našich výrobků. Jelikož j... číst celé
03.02.2023
30. Mezinárodní konference "Měřící technika pro kontrolu jakosti"
Naše firma se zůčastní mezinárodní konference spojenou s výstavou měřící techniky pro kontrolu jakosti kterou pořádá: Česká metrologická společnost, ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. 30. Mezinárodní konference "Měřící technika pro kontrolu jakosti"
30. Mezinárodní konference "Měřící technika pro kontrolu jakosti"
03.02.2023

Naše firma se zůčastní mezinárodní konference spojenou s výstavou měřící techniky pro kontrolu jakosti kterou pořádá:

Česká metrologická společnost, z.s.

pořádá jubilejní, 30. ročník mezinárodní konference „MĚŘICÍ TECHNIKA PRO KONTROLU JAKOSTI“ spojenou s výstavkou měřicí, kontrolní a zkušební techniky, která se bude konat ve dnech 18. a 19. dubna 2023 v kongresovém centru PRIMAVERA Hotel & Congress centre v Plzni, Nepomucká 1058/128.

Dovolujeme si Vás pozvat na tuto konferenci jako aktivní účastníky konference.

Konference je spojena s výstavou měřicí techniky, která je zaměřena zejména na novinky z dané oblasti měření a na oblasti měření pro vyhodnocení specifických požadavků pro zajištění požadované kvality výrobků a služeb. Výstava bude otevřena po celou dobu trvání konference. 

Vaše účast na výstavě není podmíněna přednesením přednášky/referátu a naopak, přednesení přednášky/referátu není vázáno na Vaši účast na výstavě měřicí techniky. Vaše případná inzerce rovněž není podmíněna účastí na výstavě nebo na konferenci.

V případě, že se konference zúčastníte jako aktivní účastníci, nabízíme Vám možnost vystavit a propagovat Vaši měřicí a zkušební techniku, popř. přednést přednášku o uplatnění Vašich přístrojů v průmyslových organizacích, laboratořích, odborných pracovištích a jinde, zejména při zajišťování kvality v procesech daných organizací. Vaše přednáška bude publikována ve sborníku přednášek.

Rozhodnete-li se pro aktivní účast na konferenci a výstavě, vyplňte prosím elektronickou přihlášku na webové stránce ČMS www.spolky-csvts.cz/cms ve druhé části článku: „30. mezinárodní konference MĚŘICÍ TECHNIKA PRO KONTROLU JAKOSTI“ - https://www.spolky-csvts.cz/cms/content/30-mezinarodni-konference-merici-technika-pro-kontrolu-jakosti-0, co nejdříve, nejpozději však do 14. února 2023; přímý odkaz na registraci: https://www.spolky-csvts.cz/cms/content/plzen-registrace-vystavovatelu.   

 Heslo pro otevření přihlášky je „cmsplzen“.

Rozhodnete-li se přednést na konferenci přednášku nebo referát, prosíme o zaslání názvu a jméno přednášejícího co nejdříve, nejlépe do 14. února a text příspěvku pro sborník nejpozději do 28. března 2023.

Konference je určena pracovníkům průmyslových organizací, metrologických středisek, kalibračních a zkušebních laboratoří, kteří řídí nebo provádějí metrologické činnosti a dalším zájemcům o metrologii z oblasti školství, vědy aj

Jubilejním třicátým ročníkem chceme navázat na mnohaletou tradici pořádání této akce, která byla v letech 2021 a 2022 přerušena z důvodu pandemie onemocnění Covid-19.

Požadujete-li další informace, obraťte se prosím na sekretariát ČMS paní Ivanu Vidimovou tel.+420 606 957 233, e-mail: cms-zk@csvts.cz, případně na   odborného garanta RNDr. Věru Ježkovou, tel.: +420 602 639 934, email: jezkova.vera@seznam.cz.

Vážíme si Vaší účasti na předešlých ročnících konference a věříme, že se zúčastníte i letošního jubilejního ročníku.

 

S přátelským pozdravem

za výbor ČMS

RNDr. Věra Ježková, předsedkyně

Poznámka: Tuto pozvánku jsme Vám zaslali e-mailem jednak z adresy cms-zs@csvts.cz, a také z adresy: predseda-cms@csvts.cz na Vaši e-mailovou adresu, kterou máme k dispozici. Prosím zkontrolujte, zda e-mail z adresy predseda-cms@csvts.cz Vám „nespadl“ do spamu a v odpovědi prosím potvrď

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
  •  
  •  
  •  
Kde nás najdete

Kontakty
Logo
KALIBRACKY
Zákaznická podpora eshop
Zákaznická podpora eshop
(Po-Pá, 7-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz